Wirtualizacja aplikacji i ikona VDI

Wirtualne środowisko pracy

Zintegruj technologie, platformy, urządzenia i chmury, aby chronić i uprościć zarządzanie technologią informatyczną. Zapewniaj pracownikom spersonalizowany dostęp do odpowiednich systemów i narzędzi, których potrzebują, wtedy, gdy są im potrzebne, i w taki sposób, w jaki są im potrzebne.

CYFROWE PRZESTRZENIE ROBOCZE

Citrix Workspace

Czym jest cyfrowa przestrzeń robocza?

Cyfrowa przestrzeń robocza to elastyczny i zintegrowany sposób dostarczania aplikacji, desktopów, danych i urządzeń oraz zarządzania nimi w kontekstowy i bezpieczny sposób. Ujednolicona, kontekstowabezpieczna cyfrowa przestrzeń robocza dostarczana przez Citrix zapewnia to wszystko oraz umożliwia czerpanie pełnych korzyści wynikających ze środowisk hybrydowych i obejmujących wiele chmur przy jednoczesnym uproszczeniu zarządzania i pokonywaniu wyzwań związanych z bezpieczeństwem dzięki zorientowanemu na ludzi podejściu do bezpieczeństwa. Kompletna, bezpieczna cyfrowa przestrzeń robocza musi spełniać poniższe warunki:

Unifikacja

Dział IT może konfigurować, monitorować i zarządzać całą infrastrukturą technologiczną za pośrednictwem jednego panelu, aby dostarczać ujednolicone funkcje użytkowników.

Kontekstowość

Cyfrowe przestrzenie robocze wykorzystują uczenie maszynowe, aby dopasowywać się do wzorców i oczekiwań poszczególnych pracowników oraz umożliwić im bezpieczne wykonywanie pracy i utrzymywanie produktywności z dowolnego miejsca.

Bezpieczeństwo

Zorientowane na ludzi podejście do bezpieczeństwa stawia użytkownika w centrum struktury bezpieczeństwa, łącząc wszystkie znane informacje o użytkowniku i jego zachowaniach, aby zapewniać dostęp kontekstowy, zabezpieczenia oraz analitykę prognostyczną dostarczającą pełny wgląd w ekosystem sieci i użytkowników.

Twoja przestrzeń robocza jest blisko Ciebie, w Twojej kieszeni. Nawet jeśli wyjdziesz z biura i zamkniesz sesję, możesz ponownie rozpocząć pracę w pociągu, a kursor będzie znajdował się dokładnie w tym samym miejscu, gdzie był podczas wychodzenia z biura. To jest przyszłość. Tak to powinno działać.
Markus Marksteiner
Dyrektor ds. Technologii Grupy
Baloise Group

Dlaczego Citrix Workspace?

Zarządzanie coraz dłuższą listą usług SaaS, aplikacji internetowych i aplikacji mobilnych działających w dowolnej liczbie chmur jest skomplikowane i zwiększa ryzyko związane z bezpieczeństwem. Rozwiązanie Citrix Workspace ze zorientowanym na ludzi podejściem do bezpieczeństwa umożliwia działowi IT przejęcie kontroli i proaktywne zarządzanie zagrożeniami w obecnych rozproszonych środowiskach hybrydowych, z wieloma chmurami, wieloma usługami SaaS i urządzeniami. Tylko firma Citrix może w pełni gromadzić wszystkie aplikacje i dane z wszystkich aplikacji — zarówno w danej lokalizacji, jak i w chmurze — aby zapewniać właściwe możliwości odpowiedniemu użytkownikowi w odpowiednim momencie.

Uznanie w branży

  • Rozwiązanie Citrix Virtual Apps ogranicza koszty wsparcia desktopów o 1,7 mln USD.

  • Citrix uznany za lidera w IDC MarketScape: ogólnoświatowe badanie dostawców oprogramowania do zarządzania mobilnością przedsiębiorstwa 2018

  • Citrix znalazł się wśród liderów magicznego kwadrantu platform Content Collaboration Gartner 2018.

  • Rozważ wykorzystanie usług Citrix w przypadku wszystkich możliwości związanych z ADC.

Nasi wybrani partnerzy

Następny krok