Ikona Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstwa

Zarządzanie firmową mobilnością

Zwiększ produktywność i poziom bezpieczeństwa dzięki wszechstronnemu rozwiązaniu umożliwiającemu zarządzanie urządzeniami przenośnymi (MDM), zarządzanie aplikacjami mobilnymi (MAM), mobilne zarządzanie treściami (MCM), bezpiecznej bramie sieciowej i dostarczaniu aplikacji klasy Enterprise.

Pakiet Citrix znalazł się w kwadrancie liderów magicznego kwadrantu firmy Gartner 2016 dla pakietów do zarządzania mobilnością przedsiębiorstwa.

Przeczytaj pełny raport

Przekonaj się, co rozwiązania EMM firmy Citrix mogą zrobić dla Twojej firmy

Zaangażowanie firmy Citrix w dostarczanie użytkownikom komfortu obsługi jest widoczne w przekroju całej oferty zintegrowanych ze sobą bezpiecznych aplikacji zwiększających produktywność, przeznaczonych do wspomagania prac rozciągających się na wiele obszarów zastosowań.

Uznanie w branży

Citrix znalazł się w kwadrancie liderów magicznego kwadrantu firmy Gartner 2016 dla pakietów zarządzania mobilnością przedsiębiorstwa.

Magiczny kwadrant firmy Gartner dotyczący pakietów do zarządzania mobilnością przedsiębiorstwa według 2016

Firma Citrix została uznana przez firmę doradczą Frost & Sullivan jako Vision Innovation Leader w kategorii tworzenia miejsc pracy przyszłości dzięki rozwiązaniu do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie (EMM).

Rozwiązanie Citrix XenMobile zostało uznane za Visionary Innovation Leader przez Frost & Sullivan

GARTNER jest zarejestrowanym znakiem handlowym i usługowym firmy Gartner, Inc. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie i został on tu wykorzystany za zgodą właściciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Citrix pomoże nam w realizacji wizji polegającej na umożliwieniu firmom skorzystania z mobilnych pracowników.
Gerdien Hey
Dyrektor działu przetwarzania danych
Standard Bank

Przykłady strategicznego partnerstwa