Ikona synchronizacji i udostępniania plików

Synchronizacja plików i ich udostępnianie

ShareFile jest usługą bezpiecznej synchronizacji firmowych plików i ich udostępniania, która zaspokaja potrzeby mobilności i współpracy użytkowników oraz spełnia firmowe wymogi bezpieczeństwa danych.

Citrix z tytułem lidera synchronizacji i udostępniania plików w ramach przedsiębiorstwa w raporcie na temat magicznego kwadrantu

Przeczytaj raport

GARTNER jest zarejestrowanym znakiem handlowym i usługowym firmy Gartner, Inc. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie i został on tu wykorzystany za zgodą właściciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przekonaj się, co rozwiązania do synchronizacji i udostępniania plików firmy Citrix mogą zrobić dla Twojej firmy

 • Mobilna produktywność

  Zyskaj dostęp, synchronizuj i udostępniaj pliki z dowolnego miejsca, na dowolne urządzenie, aby współpracować w prosty sposób i zwiększyć wydajność.

 • Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami

  Określaj sposoby przechowywania, dostępu i udostępniania danych wrażliwych, korzystając z funkcji bezpieczeństwa i programów zgodnych z przepisami panującymi w firmie.

 • Elastyczne opcje przechowywania

  Wskaż miejsce przechowywania danych, na terenie firmy, w chmurze lub hybrydowo, aby sprostać konkretnym wymaganiom organizacji.

 • Skalowalność na poziomie przedsiębiorstwa

  W prosty sposób zarządzaj rosnącymi zasobami danych, korzystając ze skalowalności charakterystycznej dla przedsiębiorstw, obejmujących elastyczność, bezpieczeństwo i wydajność.

Wierzę, że produkt jest integralny. Jestem pewien, że moje dane są bezpieczne. Uwielbiam dostępność ShareFile na dowolnej platformie.
Vivian Hamon
Prezes
Hamon's Compliant Consultants

Nagrody i dowody uznania

Przykłady strategicznego partnerstwa

Następny krok