Ikona synchronizacji i udostępniania plików

Synchronizacja plików i ich udostępnianie

Elastyczne rozwiązanie synchronizacji plików i ich udostępniania, które zaspokaja potrzeby mobilności i współpracy użytkowników oraz skalowalne wymogi bezpieczeństwa danych zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Skalowalna synchronizacja plików i ich udostępnianie

Citrix Content Collaboration

Przekonaj się, co rozwiązania do synchronizacji i udostępniania plików firmy Citrix mogą zrobić dla Twojej firmy

 • Mobilna produktywność

  Zyskaj dostęp, synchronizuj i udostępniaj pliki z dowolnego miejsca, na dowolne urządzenie, aby współpracować w prosty sposób i zwiększyć wydajność.

 • Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami

  Określaj sposoby przechowywania, dostępu i udostępniania danych wrażliwych, korzystając z funkcji bezpieczeństwa i programów zgodnych z przepisami panującymi w firmie.

 • Elastyczne opcje przechowywania

  Wskaż miejsce przechowywania danych, na terenie firmy, w chmurze lub hybrydowo, aby sprostać konkretnym wymaganiom organizacji.

 • Skalowalność na poziomie przedsiębiorstwa

  W prosty sposób zarządzaj rosnącymi zasobami danych, korzystając ze skalowalności charakterystycznej dla przedsiębiorstw, obejmujących elastyczność, bezpieczeństwo i wydajność.

Wierzę, że produkt jest integralny. Jestem pewien, że moje dane są bezpieczne. Uwielbiam dostępność ShareFile na dowolnej platformie.
Vivian Hamon
Prezes
Hamon's Compliant Consultants

Uznanie w branży

Citrix znalazł się wśród liderów magicznego kwadrantu dla platform zarządzania zasobami informacyjnymi 2018 (Content Collaboration Platforms Magic Quadrant).

Forrester wskazuje rozwiązanie Citrix Content Collaboration jako lidera w segmencie rozwiązań EFSS i chmur.

Firma Forrester uznała rozwiązanie Citrix Content Collaboration za lidera w segmencie rozwiązań do zarządzania hybrydowymi chmurami.

GARTNER jest zarejestrowanym znakiem handlowym i usługowym firmy Gartner, Inc. i/lub jej podmiotów stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie i został on tu wykorzystany za zgodą właściciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Przykłady strategicznego partnerstwa