Aktualizuj system Windows do wersji 10.

Eliminuj problemy i trudności związane z przejściem na Windows 10 dzięki rozwiązaniu dla wirtualnych desktopów.  

Pracownicy uaktualniają swoje osobiste urządzenia do systemu Windows 10w błyskawicznym tempie, a zarządzanie i realizacja kontrolowanej migracji systemu operacyjnego nie leży już w gestii działu IT firmy. Przedsiębiorstwa muszą opracować strategię utrzymania produktywności i wsparcia pracowników bez względu na wybrane przez użytkownika urządzenie końcowe lub system operacyjny.

Zobacz, jak łatwo jest uruchomić wirtualny desktop systemu Windows 10

Szybciej przejdź na Windows 10. Uprość aktualizacje sytemu operacyjnego.

Pobierz zestaw migracyjny Windows 10 Migration Kit, aby dowiedzieć się, jak można uprościć bieżącą migrację do nowego systemu operacyjnego i jego aktualizacje w przyszłości.

Dowiedz się więcej

Bez względu, czy uaktualnienie do systemu Windows 10 ma być przeprowadzone już teraz, czy w przyszłości, firma Citrix we współpracy z firmą Microsoft może ułatwić migrację do systemu Windows 10. Rozwiązania wirtualizacji aplikacji XenApp i XenDesktop, a także VDI umożliwiają pracownikom sprawną pracę na dowolnym urządzeniu, a jednocześnie utrzymanie wysokiej produktywności za pomocą będących własnością firmy i obsługiwanych przez nią aplikacji i desktopów, w trakcie nadzorowanej przez firmę migracji do systemu Windows 10 i po jej zakończeniu.

Aplikacje uruchamiane są w centrum danych, a nie na urządzeniu końcowym, co pomaga unikać błędów wynikających z niezgodności systemów operacyjnych. IT zapewnia użytkownikom dużą elastyczność, a jednocześnie może zapewnić bezpieczeństwo aplikacji, desktopów oraz danych w centrach danych.

Znacząco upraszczaj proces migracji systemu operacyjnego przez centralizację dostarczania nowych wirtualnych desktopów dla systemu Windows 10 do wszystkich pracowników, jednocześnie, pozwalając na bezproblemową konserwację i kolejne aktualizacje. Dzięki VDI możesz szybciej i łatwiej zacząć korzystać z urządzeń z Windows 10, dzięki czemu zapewnisz użytkownikom dostęp do produktów i usług, których poszukują, jednocześnie utrzymując kontrolę nad procesem przejścia.

Zaawansowana analiza zgodności aplikacji i usuwanie konfliktów umożliwiają klientom sprawdzenie, które aplikacje będą współpracować z systemem Windows 10 i przeglądarką Edge, a także uzyskanie informacji o składnikach zależnych tych aplikacji i sposobach rozwiązywania problemów. Rozwiązanie XenApp i XenDesktop z AppDNA pozwala obniżyć koszt i złożoność procesów zarządzania aplikacjami aż o 90 procent.

Produkty Citrix

XenApp oraz XenDesktop

  • Umożliw organizacjom IT dostarczanie błyskawicznego dostępu do najważniejszych aplikacji biznesowych na urządzeniach z systemem Windows 10.
  • Obniżaj koszt i złożoność procesów migracji i aktualizacji aplikacji aż o 90 procent.
  • Szybko wdrażaj wirtualne desktopy z systemem Windows 10 z zarządzaniem scentralizowanym.

Oglądaj

Organizacja działająca w branży ochrony zdrowia wprowadza urządzenia z Windows 10 bez przestojów

Dowiedz się, dlaczego firma Allegro Pediatrics wybrała XenApp oraz XenDesktop do wyposażenia swojej siły roboczej w nowe urządzenia z systemem Windows 10.

Przeczytaj

Uprość sobie przejście na Windows 10 i nie tylko.

System Windows 10, który jest już dostępny na rynku, został przygotowany w sposób, który zapewni najszybsze w historii przejście na ten system operacyjny. Gotowi?

Dowiedz się więcej

Zrób krok w kierunku Windows 10

Dowiedz się, dlaczego warto wdrożyć Windows 10 jako wirtualny desktop, wraz z jego korzyściami, możliwościami i lepszą satysfakcją dla użytkownika, i jak to zrobić.