Citrix Współpraca

Dowiedz się, jak współpracujemy z naszymi partnerami, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania

Dowiedz się, jak Citrix i przodujące w branży organizacje współpracują w celu dostarczenia kompletnych rozwiązań dzięki zoptymalizowanym działaniom i doświadczeniu.

Poznaj najważniejszych partnerów technologicznych, którzy integrują swoje rozwiązania z produktami Citrix, aby usprawnić bezpieczne dostarczanie aplikacji i danych.

Przeglądaj Citrix Ready Marketplace

Atlantis to skuteczna, sterowana programowo platforma pamięci masowej, która przyspiesza wdrożenia Citrix, obniżając ich koszty, usprawniając działanie spersonalizowanych pulpitów, danych i usług oraz umożliwiając klientom szybsze wdrażanie technologii Citrix.

Lider w branży rozwiązań w zakresie zarządzania efektywnością, które oferują klientom Citrix doskonały komfort pracy, utrzymując optymalną wydajność krytycznych dla firmy usług i zapewniając zwrot z inwestycji (ROI).

Flexxible IT i Citrix to kompletne przemysłowe rozwiązanie dla wirtualnych przestrzeni roboczych, które przekształci skomplikowany projekt VDI w gotowe rozwiązanie zapewniające łatwiejsze, szybsze i bezpieczniejsze wdrożenie, stosowanie, zarządzanie i konserwację.

Citrix i HP, Inc. od ponad 10 lat są pionierami na rynku aplikacji i komputerów stacjonarnych i wyznaczają standardy dotyczące produktywności, mobilności i rozwiązań chmury w miejscu pracy.  

Działająca na rynku bezpieczeństwa informatycznego i zarządzania usługami firma Ivanti wraz z Citrix chroni organizacje przed zagrożeniami dla bezpieczeństwa, szybciej dostarczając usługi IT. Wcześniej znane jako AppSense technologie te były stosowane przez ponad 15 lat do zabezpieczenia, optymalizacji i zarządzania środowiskami Citrix.

Globalna firma z branży cyberbezpieczeństwa, która stosuje mechanizmy analizy poważnych zagrożeń oraz fachową wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w celu dostarczania najlepszej, elastycznej i wydajnej ochrony dla środowisk wirtualnych serwerów i pulpitów Citrix.  

Pionier w dziedzinie obliczeń wizualnych z naciskiem na superkomputery, komputery przenośne i chmurę obliczeniową, które przyspieszają pracę Citrix infrastruktur wirtualnych pulpitów (VDI).

Dostawca pamięci flash, który wraz z Citrix pomaga klientom w zapewnieniu użytkownikom końcowym komfort korzystania z wirtualnego pulpitu, który jest ekonomiczny i łatwy w zarządzaniu.

Uznany lider w dziedzinie wirtualizacji drukowania, który usprawnia drukowanie w środowisku infrastruktury wirtualnych pulpitów Citrix (VDI).