Ułatwiamy pracę z naszymi rozwiązaniami, ujednolicając nasze portfolio produktów.

Przez cały rok 2018 będziemy wprowadzać zmiany w ramach ujednolicania portfolio produktów. Ułatwiając pracę z produktami Citrix, chcemy również umożliwić łatwe zrozumienie przeznaczenia naszych rozwiązań poprzez stosowanie nowych nazw. Zależy nam na ułatwieniu pracy z rozwiązaniami Citrix Workspace, Citrix Networking i Citrix Analytics, aby dostarczać bezpieczne i spersonalizowane rozwiązania z możliwością wyboru i elastycznością dopasowanymi do potrzeb firmy. Szczegóły przedstawiamy poniżej.

Citrix Workspace
Citrix Workspace stanie się ujednoliconą, kontekstową, bezpieczną ofertą. Citrix Workspace oferuje doświadczenie zorientowane na użytkownika, gdzie wszystko, czego potrzebujesz do pracy, jest umieszczone w jednej ujednoliconej aplikacji, przy ułatwionych dostępie i działaniu opartych na kontekście użytkownika i warunkach zaprojektowanych przez dział IT.

Rozwiązanie Citrix Workspace zawiera poniższe komponenty w zależności od edycji i dodatków:

Citrix Workspace app Dowiedz się więcej
Nowe doświadczenie pracy na urządzeniach przenośnych, z aplikacjami internetowymi i z użyciem desktopów, gromadzące wszystkie aplikacje oraz dane niezbędne do pracy.

Citrix Content Collaboration
przejście z ShareFile

Citrix Endpoint Management
przejście z XenMobile

Citrix Secure Browser
przejście z XenApp secure browser

Citrix Hypervisor
przejście z XenServer

Citrix App Layering
Dowiedz się więcej

Citrix Virtual Apps
przejście z XenApp

Citrix Virtual Desktops
przejście z XenDesktop

Citrix Endpoint Management nadal będzie zapewniać bezpieczny dostęp do aplikacji końcowego użytkownika, z których już korzystasz:

Citrix Networking
Rozbudowane portfolio Citrix Networking, którego elementy wcześniej nosiły nazwy NetScaler i Cedexis, nadal rozwija się w kierunku networkingu sterowanego programowo. Citrix będzie teraz główną marką w zakresie dostarczania aplikacji, oferującą zaufane bezpieczeństwo i widoczność dzięki inteligentnej analityce.

Portfolio Citrix Networking obejmuje:

Citrix ADC
przejście z NetScaler ADC

Citrix SD-WAN
przejście z NetScaler SD-WAN

Citrix Web App Firewall
przejście z NetScaler App Security, NetScaler App FirewallNetScaler Web App Security

Citrix Gateway
przejście z NetScaler Unified Gateway i NetScaler Access Gateway

Citrix Application Delivery Management
przejście z NetScaler Management and Analytics System

Citrix Secure Web Gateway
przejście z NetScaler Secure Web Gateway

Citrix Intelligent Traffic Management
przejście z Cedexis Platform

Citrix Analytics
Citrix Analytics wykorzystuje maszynowe uczenie się w celu zapewniania analityki zachowań i proaktywnych analiz bezpieczeństwa. Citrix Analytics zbiera dane w obrębie całego portfolio Citrix, generując możliwe do obsłużenia analizy umożliwiające administratorom reagowanie na zagrożenia bezpieczeństwa użytkownika i aplikacji, poprawianie wydajności aplikacji i wspieranie nieprzerwanego działania.

Portfolio produktów do analizy Citrix obejmuje:

Najczęściej zadawane pytania

Firmie Citrix zależy na dostarczaniu preferowanego sposobu pracy z produktami i rozwiązaniami w celu zapewniania doświadczenia, bezpieczeństwa i wyboru, jakich potrzebujesz, aby wprowadzać innowacje, angażować klientów i być produktywnym — zawsze, w każdym miejscu. Ujednolicenie doświadczenia użytkownika pozwala nam uprościć naszą ofertę, co wymaga zmian nazw. Gdy przejdziemy na nowe rozwiązania i nazwy, łatwiej będzie zrozumieć korzyści, jakie wynikają ze współpracy z Citrix jako partnerem biznesowym i technologicznym.

Wiodące w branży technologia, wsparcie i usługi, jakich oczekujesz od Citrix, nie zmienią się. W ciągu następnego roku zauważysz zmiany w naszej witrynie internetowej, dokumentacji pomocy technicznej i interfejsach użytkownika, będziemy też wspierać Twoje potrzeby w zakresie zmian w portalach, dokumentacji użytkownika i zachowań użytkowników. Po zakończeniu przejścia Twoja organizacja skorzysta na integracji i ujednoliceniu naszego portfolio, które mają na celu lepsze zapewnianie korzyści dopasowanych do Twoich potrzeb biznesowych.

Następny krok