Zostań partnerem Citrix

Dołącz do społeczności uznanych liderów w dziedzinie technologii i zapewnij swoim klientom najlepsze w branży narzędzia do dostarczania bezpiecznych danych i aplikacji. Zostając partnerem Citrix, możesz rozszerzyć działalność o nowe, dochodowe rynki. Planuj, wdrażaj i zarządzaj rozwiązaniami Citrix, aby zwiększyć rentowność – swojej firmy i Twoich klientów

Wybierz relację, która pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele.

Sprzedawaj, konsultuj lub hostuj rozwiązania Citrix.

Świadczenie usług

Zapewnij rozwiązania wirtualizacyjne Citrix, w tym hostowane desktopy i aplikacje na zasadzie wynajmu, subskrypcji lub w formie usługi.

Doradca ds. rozwiązań

Zyskuje zaufanie swoich klientów jako ekspert w zakresie usług, umożliwiający mobilny styl pracy, i zdobywa nagrody motywacyjne w uznaniu za poświęcenie i osiągnięcia.

Partner polecający SaaS

Poleca swoim klientom nasze wiodące w branży rozwiązania SaaS dla małych firm i otrzymuje wspaniałe nagrody za każde polecenie spełniające kryteria kwalifikujące.

Integrator systemów

Pomaga klientom korporacyjnym w tworzeniu, planowaniu i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych, zwiększając portfolio produktów Citrix.

Dowiedz się więcej

Niezależny dostawca oprogramowania

Stosuje technologię Citrix we własnych oprogramowaniach, aby dostarczać najwyższej klasy funkcje, funkcjonalność, działanie i ROI.

Dowiedz się więcej

Zarządzaj i wspieraj partnerów
 

Dystrybutor

Świadczy usługi sprzedaży, realizacji zamówień i wsparcia na rzecz dostawców rozwiązań Citrix i sprzedawców.

Zaoferuj szkolenie
 

Autoryzowane centrum szkoleniowe

Pomaga klientom zwiększyć ROI i poprawić wydajność IT poprzez szkolenia i certyfikacje produktów Citrix.

Zaprezentuj kompatybilne rozwiązania

Citrix Ready

Ułatwia klientom znalezienie produktu, rozwiązania lub usługi po przetestowaniu i weryfikacji jego kompatybilności z rozwiązaniami Citrix.